خدمات ما

راهین چه خدماتی برای شما انجام می‌دهد؟ 

راهین آمادگی دارد با سازمان‌ها یا شرکت‌هایی که در حال حاضر بازار مصرف‌کنندگان مختص به خود را دارند مجموعه‌ای از خدمات دیجیتالی را بر بستر پلتفرم خود به صورت مشارکتی راه اندازی و ارائه دهد:

۱

ابزار احراز هویت

ارائه راهکارهای احراز هویت در جهت ایجاد امنیت برای کاربران به منظور استفاده اختصاصی شخص کاربر از اکانت ایجاد شده در دو قسمت اپلیکیشن و سرور

۲

ایجاد پیام رسان

شامل امکاناتی از قبیل ارسال متن، عکس، فیلم، و هرگونه فایل و اتچمت برای مخاطبین کاربر، به همراه ایجاد کانال، گروه و توسعه بات با مقاصد اطلاع رسانی، فروش و …

۳

ابزار پرداخت درون اپلیکیشن

از طریق ابزار پرداخت کاربر می‌تواند خریدهایی که درون اپلیکیشن انجام داده است را پرداخت کند. این ابزار ضمن سهولت در کاربرد، روش های مختلف پرداخت را نیز پشتیبانی می‌کند.

۴

ابزارهای مدیریت ویدئو و صوت

این ابزارها امکانی می‌دهد تا بدون نیاز به دانلود صوت یا ویدئو، محتوا با کیفیت متناسب با سرعت اینترنت کاربر و دستگاه هوشمند مورد استفاده، برای وی پخش گردد. همچنین با استفاده از این ابزار، جلوگیری از امکان دانلود شدن محتوا در خارج از بستر پلتفرم فراهم می‌گردد

۵

ابزار پروفایلینگ

این ابزار به منظور شناسایی کاربر به همراه کلیه موراد مرتبط به آن است. شناسایی رفتار پروفایل در قسمت های مختلف اپلیکیشن، پیشنهادهای ویژه به کاربران بر اساس سابقه رفتار و علایق آنها و ایجاد بیش از یک حساب کاربری به صورت همزمان با یک شماره بر روی یک دستگاه هوشمند بخشی از کابردهای ابزار پروفایلینگ است.

۶

ابزار گیمیفیکیشن

این ابزار امکانی می‌دهد تا به ازای هر اکشن کاربر یک امتیاز مشخصی برای وی ثبت گردد. از این طریق کاربران می‌توانند به ازای امتیازاتی که دریافت میکنند، امکاناتی را دریافت کنند.

۷

ابزار ایجاد و برگزاری نظرسنجی

این ابزار امکانی میدهد تا مدیر اپلیکیشن نظرات کاربران را یا به صورت متن یا به صورت سوالات چند گزینه ای دریافت کند. ابزارهای نظرسنجی یکی از راهکارهای افزایش ارتباط بین کاربران و ادمین است.

۸

ابزار ایجاد فروشگاه

این ابزار امکانی میدهد تا از طریق آن ادمین اپلیکیشن محتوا و کالاهای غیر رایگان را در اپلیکیشن ارائه و به فروش برساند.

۹

سایر خدمات

شامل ابزارهایی از قبیل ایجاد زیرساخت‌های کلاس مجازی، ابزارهای دعوت کاربران از کاربران دیگر به صورت چند لایه (MLM)، ایجاد مسابقات، ارسال پیام گروهی به کاربران (Push Notification)، ایجاد صفحات استاتیک، Deep linking، اسکنر QR، لیدربرد، اتصال به سرویس‌دهنده‌های بیرونی و طیف گسترده‌ای از ابزارهای مرتبط با ساخت و مدیریت اپلیکیشن.